MARIMEX Kompozitný pevný vírivý bazén MSPA Oslo

Cena: 2240 €

Vírivka OSLO sa vyznačuje mimoriadne pevnou a designovou konštrukciou s tradičným systémom vírivého bazéna, ktorý ukrýva nadštandardné ovládacie aj užívateľské prvky.

Vďaka vyššiemu počtu hydromasážnych trysiek a technológii premenlivého prebublávania vzduchu si môžete dopriať ešte viac pohodlia bez kompromisov a určite vás nadchnú aj tri úrovne intenzity bubliniek.

Nadčasový antracit

Farebné prevedenie pevného plášťa vo farbe antracit sa stane dominantou a veľmi moderným prvkom každého priestoru. Antracit evokuje luxus, štýl a úroveň. Tmavý odtieň v kombinácii s čisto bielym dnom potom dodá mocný a dramatický dojem plný kontrastov. Kontrastná kombinácia so svetlými farbami, priezračnou vodou a farebnými LED pásikmi prepožičia bazénu nevšedný šmrnc. Maximálneho efektu docielite využitím niekoľkých výrazných dekoratívnych prvkov a doplnkov.

Nechajte relax zažiariť

Vírivka disponuje LED svetelným pásikom, ktorý je dômyselne umiestnený v spodnej časti. Vytvára tak jedinečnú atmosféru a zároveň podčiarkne celkový dojem z luxusného spa zážitku. Vďaka bohatej ponuke farieb môžete vyberať sfarbenie podľa aktuálnej nálady.

Všetko na jednom mieste

Kompletné ovládacie zariadenie vírivého bazéna je zabudované v praktickej jednotke, ktorú máte vždy pod kontrolou a na dosah ruky. Jednotné ovládanie je zároveň opatrené ochranným krytom, ktorý zabraňuje poškodeniu nepriaznivými poveternostnými vplyvmi, nadmernou vlhkosťou alebo priamym UV žiarením.

Vďaka integrovanej umelej inteligencii budete včas upozornení na nutnosť čistenia alebo výmeny filtračnej kartuše. ANTI - ICING systém za vás zase postráži riziko poškodenia mrazom. UV lampa spoločne s antibakteriálnym povrchom sa postarajú o maximálnu čistotu vody bez prítomnosti nežiaducich baktérií. A vďaka Energy Saving Timeru môžete nastaviť presný čas na spustenie nahrievania vody a mať tak vírivku pripravenú presne podľa aktuálnych potrieb.

10 dôvodov prečo práve kompozitný bazén MSPA Oslo

Pevná konštrukcia vírivky zaisťuje maximálny komfort a pohodlie.

Ešte viac hydromasážnych trysiek a 3 úrovne intenzity bubliniek.

Všetko ovládanie vírivky je umiestnené v praktickom paneli na dosah ruky a je opatrené ochranným krytom.

Vírivka má v spodnej časti LED svetelný pásik , ktorý sa postará o príjemne romantickú atmosféru a vďaka bohatej škále farieb môžete vyberať sfarbenie podľa aktuálnej nálady.

Smart filtračný systém vás upozorní na potrebu výmeny alebo vyčistenia kartuše.

ANTI - ICING systém chráni cirkulačný systém, čerpadlo a rúrky pred poškodením mrazom.

Vďaka Energy Saving Timeru môžete nastaviť čas na spustenie nahrievania vody a mať tak vírivku pripravenú presne podľa potreby.

Antibakteriálny povrch - vnútorná fólia vírivej vane obsahuje antibakteriálnu tkaninu, ktorá uvoľňuje baktericídnu zložku a znižuje tak množenie baktérií o 99%.

Integrovaná UV lampa - vo vnútri ovládacej jednotky je zabudovaná mini sterilizačná komora s UVC LED lampou, ktorá zaisťuje, že každá kvapka vody je pod nepretržitou ochranou - bez ohľadu na to, či je vírivka aktívna.

Pobyt vo vírivke má preukázateľné pozitívne účinky na telesné aj duševné zdravie.

Preukázateľne pozitívne pôsobenie vírivky na telo i myseľ

Vďaka väčšiemu množstvu trysiek, ktoré plnia masážnu funkciu, sú svaly v permanentne stimulované, čo ich nielen posilní, ale aj riadne prekrví. Ďalej teplá voda vo vírivke podporuje metabolizmus a intenzitu potenia, čím dochádza k značnému výdaju energie. Stačí iba 30 minút denne, 6 dní v týždni a pre tých, ktorí nechcú či nemôžu vykonávať náročnejšie športové aktivity, je to úplne adekvátnou náhradou za cvičenie.

Celkovému stavu pokožky potom pobyt vo vírivke tiež celkom jednoznačne prospieva. Vírenie zmierňuje stav celulitídy. A vyššie prúdenie krvi potom zvyšuje elasticitu kože, vďaka čomu pleť vyzerá mladistvejšie.

Hĺbková regenerácia svalov aj kĺbov

Bolesti pohybového aparátu patria jednoznačne k tým najčastejším a najpálčivejším bolestiam. Či už je príčinou ich vzniku náročné zamestnanie, jednostranné zaťažovanie, nadmerné športové preťažovanie alebo dedičné predispozície. Pravidelným pobytom vo vírivke môžete týmto bolestiam predchádzať alebo výrazne zlepšiť už vzniknuté problémy. Hydromasážne trysky v kombinácii s vyššou teplotou vody zvyšujú celkovú flexibilitu čo umožňuje väčší pohybový rozsah.

Ideálna je vírivka aj ako pozáťažová terapia. Nejedno športové centrum disponuje vírivkou priamo v šatniach. Horúci kúpeľ totiž spoľahlivo odplavuje zo svalov nahromadenú kyselinu mliečnu, ktorá sa v nich pri vyššej aktivite ukladá, a zamedzí tak nástupu pocitu stuhnutosti a ponámahovej bolesti. Pre kĺby sa potom liečba hydroterapiou považujte za tú najúčinnejšiu.

Posilňujte obranyschopnosť a pozitívne myslenie

Pobyt vo vírivke blahodárne pôsobí na celkové uvoľnenie tela i mysle. Podporuje aj tvorbu endorfínu – hormónu šťastia, a tým eliminuje úzkostné stavy a zmierňuje pocity depresie.

Je tiež vedecky podložené, že tento obľúbený typ relaxácie významne napomáha v odolávaní civilizačným chorobám, ako je napríklad cukrovka. Para, ktorá z horúceho kúpeľa stúpa, potom upokojuje pľúca, srdce i žalúdok, čím podporuje ich správnu funkciu. Pokojný relax v bublinkovom raji tiež preukázateľne zamedzuje bolesti hlavy alebo problémy s nespavosťou.

Parametre vírivky: Materiál vane: drevoplast vnútorná RhinoTech prémiová PVC fólia s antibakteriálnou úpravou Vírivka pre: 6 osôb Rozmery: 160cm X 160cm X 65 cm Počet trysiek: 120 4 sady nastaviteľných trysiek hydro jets (8 trysiek) 3 úrovne intenzity bubliniek Teplotné rozpätie ohrevu: 10 ° C-40 ° C Rýchlosť ohrevu vody: 1,6 ° C - 2,2 ° C / hod Objem vody: 850 l Príkon ohrevu vody: 2 200 W Príkon trysky: 1 000W Cirkulačné čerpadlo: 1 800 l/hod Externý ovládací panel s OLED dotykovým displejom Balenie sa skladá zo 4 krabíc Anticing, SMART filtrácia, ozonátor, UV lampa, energy saving timer UV lampa Vnútri ovládacej jednotky je zabudovaná mini sterilizačná komora s UVC LED lampou, ktorá zaisťuje, že každá kvapka vody v Mspa je pod neustálou ochranou - bez ohľadu na to, či sa v nej práve kúpu ľudia alebo nie. Testy ukazujú, že táto lampa dokáže za 4 hodiny zahubiť 52% baktérií. UV LED lampa nemôže poškodiť vaše oči ani pokožku, pretože je kompletne uzavretá vo vnútri čerpadla. Narozdiel od UVA alebo UVB žiarenia UVC nemá vplyv na životnosť. Vlnová dĺžka UVC žiarenia je starostlivo nastavená tak. aby neovplyvnila životnosť ostatných častí vane. Spotreba tohto UVC systému je veľmi nízka. SMART filtračný systém Filtračný systém SMART vás upozorní na výmenu alebo vyčistenie kartuše. ANTI-ICING Úplne nový systém ANTI-ICING bude neustále dohliadať na vašu vírivú vaňu a strážiť bezpečnú úroveň teploty. Pokiaľ teplota vody poklesne pod 1°C, ohrev sa automaticky spustí, pokiaľ teplota vody nestúpne na 3°C. Toto zabráni vode v zamrznutí a ochráni tak cirkulačný systém, čerpadlo a rúrky pred poškodením. Antibakteriálny povrch Vnútorná fólia vírivej vane obsahuje antibakteriálnu tkaninu, ktorá uvoľňuje baktericídnu zložku, ktorá v súlade s ISO 22196:2011 štandardom znižuje množenie baktérií o 99%. Energy Saving Timer Chcete mať k dispozícii hrejivú a útulnú vírivú vaňu presne kedy potrebujete? Žiadny problém. Teraz si môžete nastaviť čas, kedy sa má vírivka zobudiť a začať sa nahrievať. Pomocou novo vyvinutého integrovaného čipu ovládací panel umožňuje užívateľovi nastaviť čas, kedy sa má zapnúť vyhrievanie počas nasledujúcich 99 hodín. Výhody: WIFI, viacfarebný LED pásik s diaľkovým ovládaním

Príslušenstvo SPA (obsiahnuté v balení vírivky):

Vírivý bazén

ovládacia a motorová jednotka

4x bočný panel 4x horná lišta 4x spodná lišta 4x rohová stojna 4x rohová lišta 4x kryt rohovej lišty 4x spoj bočného panelu

vnútorná RhinoTech prémiová PVC vložka

2x filtračná vložka, základňa filtračnej vložky

skladacia termoizolačná podložka z EVA peny

adaptér na záhradnú hadicu

LED pásik s diaľkovým ovládačom

termoizolačný kryt, nafukovací kryt,

4x opierka hlavy,

plavák na chémiu

Celková váha balenia: 135 kg

Podobné produkty

2240 €
Vírivka OSLO sa vyznačuje mimoriadne pevnou a designovou konštrukciou s tradičným systémom vírivého bazéna, ktorý ukrýva nadštandardné ovládacie aj užívateľské prvky.Vďaka vyššiemu počtu hydromasážnych trysiek a technológii premenlivého prebublávania vzduchu...
1659 €
Vírivka TRIBECA má elegantný povrch pripomínajúci tmavý orech. Táto krásna vírivka v sebe skrýva pevnosť tradičnej vírivky a zároveň sa vyznačuje charakteristickou prenosnosťou a jednoduchou inštaláciou. Obklopte sa 360-stupňovými premennými bublinami pre skvelú...
863 €
Ako priateľ, composter MonAmi® v záhrade kombinuje funkčnosť so štýlovým vzhľadom: elegantné, hladké povrchy na vonkajšej strane, vo vnútri všetko potrebné pre efektívne kompostovanie. Dve centrálne umiestnené vetracie rúrky vytvárajú komínový efekt a tým zaisťujú...
518 €
Vírivá vaňa Aquamar 4002 poskytuje dokonalú relaxáciu ihneď po stlačení jediného tlačidla. Priestorovo je riešená až pre štyri osoby. Intuitívny ovládací panel aktivuje 110 vysoko výkonných bublinkových trysiek, ktoré masážou povzbudia každý sval. Integrovaný...
559 €
Vírivá vaňa Aquamar 6003 poskytuje dokonalú relaxáciu ihneď po stlačení jediného tlačidla. Priestorovo je riešená až pre šesť osoby. Intuitívny ovládací panel aktivuje 130 vysoko výkonných bublinkových trysiek, ktoré masážou povzbudia každý sval. Integrovaný...
135.06 €
Kovová nástěnná dekorace bude skvělým doplňkem vašeho interiéru.Specifikace produktu: Typ: Nástěnná Materiál: Kov Výrobek lze zavěsit na zeď. RozměryŠířka: 120 cmVýška: 60 cmTloušťka: 1,5 mm
115.31 €
Kovová nástěnná dekorace bude skvělým doplňkem vašeho interiéru.Specifikace produktu: Typ: Nástěnná Materiál: Kov Výrobek lze zavěsit na zeď. RozměryŠířka: 121 cmVýška: 60 cmTloušťka: 1,5 mm
134.57 €
Kovová nástenná dekorácia bude skvelým doplnkom vášho interiéru.Špecifikácia produktu:Typ: NástennáMateriál: KovVýrobok je možné zavesiť na stenu. RozmeryŠírka: 120 cmVýška: 60 cmHrúbka: 1,5 mm
101.06 €
Kovové dekorácie na stenu budú skvelým doplnkom vášho interiéru.Špecifikácie výrobku: Typ: Nástenná Materiál: Kov Výrobok možno zavesiť na stenu. RozmeryŠírka: 100 cmVýška: 50 cmHrúbka: 1,5 mm