Utierka Smakos II 50x70 cm

Cena: 1.02 €

Utierky sú nenahraditeľnou súčasťou každého kuchynského vybavenia. Budú sa vám hodiť doma aj v reštaurácii, kaviarni alebo bare. S ich pomocou môžete čerstvo umytý riad a príbory očistiť od prebytočnej vody. Látka je vyrobená zo 100 % bavlny, ktorá je odolná a dokonale absorbuje vodu. Nestráca farbu ani po mnohých praniach.

Utierka sa dodáva v rôznych farbách, náhodný variant bude zaslaný.

Pozrite si aj ďalšie výrobky zo série Smakos.

Špecifikácie výrobku:

Veľkosť: 50x70 cm

Materiál: 100 % bavlna

Ideálne na každodenné použitie

Série: Smakos

Podobné produkty

1.02 €
Utierky sú nenahraditeľnou súčasťou každého kuchynského vybavenia. Budú sa vám hodiť doma aj v reštaurácii, kaviarni alebo bare. S ich pomocou môžete čerstvo umytý riad a príbory očistiť od prebytočnej vody. Látka je vyrobená zo 100 % bavlny, ktorá je odolná...
3.21 €
Nebaví vás obyčajné utierky? Oživte atmosféru vašej kuchyne s utierkou MASTER, ktorá zaujme nielen svojim praktickým využitím, ale aj unikátnym vzorom BBQ Master. Je vyrobená z bavlny - vďaka tomuto použitému materiálu je utierka mimoriadne mäkká a príjemná...
5.9 €
Kuchynské utierky sú základom úplne každej kuchyne a nezáleží na tom, či je moderná alebo retro. Utierka skvele saje, má hrubšiu pevnú látku a navyše krásne vyzerá. Každý motív utierky vyzerá úplne inak.Materiál: bavlnaMožno prať na 40 stupňov .
5.9 €
Kuchynské utierky sú základom úplne každej kuchyne a nezáleží na tom, či je moderná alebo retro. Utierka skvele saje, má hrubšiu pevnú látku a navyše krásne vyzerá. Každý motív utierky vyzerá úplne inak.Materiál: 100% bavlnaMožno prať na 40 stupňov.
5.9 €
Kuchynské utierky sú základom úplne každej kuchyne, a je jedno, či je moderná alebo retro. Utierka skvele saje, má hrubšiu, pevnejšiu tkaninu a vyzerá krásne. Každý motív utierky vyzerá úplne inak.Materiál: bavlnaMožno prať pri 40 stupňoch.
5.9 €
Kuchynské utierky sú základom úplne každej kuchyne a nezáleží na tom, či je moderná alebo retro. Utierka skvele saje, má hrubšiu pevnú látku a navyše krásne vyzerá. Každý motív utierky vyzerá úplne inak.Materiál: bavlnaMožno prať na 40 stupňov.
18.26 €
Kuchynské utierky sú základom naozaj každej kuchyne, a je jedno, či je moderná alebo retro. Utierka skvele saje, má hrubšiu, pevnú tkaninu a naviac vyzerá krásne. Každý motív utierky vyzerá úplne inak.Materiál: bavlnaMožno prať pri 40 stupňoch.
5.9 €
Kuchynské utierky sú základom úplne každej kuchyne a nezáleží na tom, či sú moderné alebo retro. Utierka skvele saje, má hrubšiu pevnú látku a navyše krásne vyzerá. Každý motív utierky vyzerá úplne inak.Materiál: 100% bavlnaMožno prať na 40 stupňov.
5.9 €
Kuchynské utierky sú základom úplne každej kuchyne a nezáleží na tom, či je moderná alebo retro. Utierka skvele saje, má hrubšiu pevnú látku a navyše krásne vyzerá. Každý motív utierky vyzerá úplne inak.Materiál: bavlnaMožno prať na 40 stupňov.